Salg er vanskelig. Jeg vet det fordi jeg har vært Key Account Manager før, og drevet med internasjonalt salg i store og små bedrifter.

Salg er fortsatt en del av livet mitt. I min rolle som rådgiver og foredragsholder er salg og bruk av de riktige kanalene mot potensielle kunder essensielt.

Hvor mange ganger har du hørt at kundestøtte er en gullgruve for mersalg?

Uten salg finnes det ikke omsetning, bunnlinje eller arbeidsplasser. Hver enkelt ansatt bør være ambassadør for selskapet og produktene som det leverer. Hver av dem bør ha mulighet til å rapportere leads til riktige person i organisasjonen. Hvor mange ganger har du hørt at kundestøtte er en gullgruve for mersalg? Men hvor mye salg kommer egentlig derfra?

28 November skal jeg holde foredrag om innovasjon og nye forretningsmodeller i salg under Sales 2020 konferansen i regi av LeadX og Simula.

Denne konferansen er relevant for CEOs, Salgsdirektører og alle som sitter i en ledergruppe og vil oppleve mer suksessfullt salg og mer omsetning.

Eventet vil bestå av både foredrag, paneler og gode mulighet for mingling. Jeg håper å se deg der!

Meld deg på her!

Del gjerne på sosiale medier dersom du synes at salg er viktig for din virksomhet, samarbeidspartnere eller dine peers.